HC2LP-6R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HC2LP-6R0-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HC2LP-6R0-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD
listoch: HC2LP-6R0-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
130 pcs
260 pcs
650 pcs
910 pcs
1300 pcs
3250 pcs
  • správa
Špecifikácie HC2LP-6R0-R
Číslo dielu HC2LP-6R0-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6UH 17A 4.6 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28532 pcs Dátový hárok HC2LP-6R0-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm)
tienenie Unshielded séria HC2LP
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1163-2
HC2LP-6R0
HC2LP-6R0-ND
HC2LP6R0R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 300kHz
indukčnosť 6µH Výška - sedenie (Max) 0.440" (11.18mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6µH Unshielded Wirewound Inductor 17A 4.6 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 4.6 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 17A
Aktuálny - Sýtosť 16.5A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HC2LP-R47-R
HC2LP-R47-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 470NH 52.9A 0.6 MOHM
Skladom: 17975 pcs
Stiahnuť ▼: HC2LP-R47-R.pdf
RFQ
HC2YL6
HC2YL6
výrobcovia: Panduit
popis: CABLE DUCE CVR HINGED SNAP-ON 6'
Skladom: 9108 pcs
Stiahnuť ▼: HC2YL6.pdf
RFQ
HC2K-P-DC12V
HC2K-P-DC12V
výrobcovia: Panasonic
popis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Stiahnuť ▼: HC2K-P-DC12V.pdf
HC2LG6
HC2LG6
výrobcovia: Panduit
popis: HINGED DUCT COVER 2"X6' LT GRY
Stiahnuť ▼: HC2LG6.pdf
HC2LP-R68-R
HC2LP-R68-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 680NH 52.9A 0.6 MOHM
Stiahnuť ▼: HC2LP-R68-R.pdf
HC2LP-4R7-R
HC2LP-4R7-R
popis: FIXED IND 4.7UH 17A 4.6 MOHM SMD