FRN-R-15/100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FRN-R-15/100
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CRTRDGE 15MA 250VAC/125VDC
listoch: FRN-R-15/100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie FRN-R-15/100
Číslo dielu FRN-R-15/100 Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CRTRDGE 15MA 250VAC/125VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4615 pcs Dátový hárok FRN-R-15/100.pdf
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm) séria Fusetron™ FRN-R
Doba odozvy Slow obal Bulk
Balík / puzdro Cartridge, Non-Standard Ostatné mená FRN-R-15-100
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge
Vlastnosti - Aktuálne hodnotenie 15mA
Trieda RK5 Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 200kA AC, 20kA DC
schválenie CE, CSA, UL aplikácia Electrical, Industrial
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FRN-R-12
FRN-R-12
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC/125VDC