FPV1006-125-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FPV1006-125-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FPV1006-125-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 125NH 25A 0.41 MOHM
listoch: FPV1006-125-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
620 pcs
1240 pcs
3100 pcs
  • správa
Špecifikácie FPV1006-125-R
Číslo dielu FPV1006-125-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 125NH 25A 0.41 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57524 pcs Dátový hárok FPV1006-125-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.382" L x 0.331" W (9.70mm x 8.40mm)
tienenie Shielded séria FPV1006
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4577-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 125nH Výška - sedenie (Max) 0.252" (6.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 125nH Shielded Wirewound Inductor 25A 0.41 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 0.41 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 25A
Aktuálny - Sýtosť 57A