FPT1006-580-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FPT1006-580-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD
listoch: FPT1006-580-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie FPT1006-580-R
Číslo dielu FPT1006-580-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53481 pcs Dátový hárok FPT1006-580-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.380" L x 0.335" W (9.65mm x 8.50mm)
tienenie Shielded séria FPT1006
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4582-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 580nH Výška - sedenie (Max) 0.252" (6.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 580nH Shielded Wirewound Inductor 19A 1 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 19A
Aktuálny - Sýtosť 23A