FP4-090SK-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP4-090SK-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FP4-090SK-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 90NH 33A SMD
listoch: FP4-090SK-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie FP4-090SK-R
Číslo dielu FP4-090SK-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 90NH 33A SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100688 pcs Dátový hárok FP4-090SK-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.402" L x 0.268" W (10.20mm x 6.80mm)
tienenie Unshielded séria FLAT-PAC 4
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 155°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 90nH
Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 90nH Unshielded Wirewound Inductor 33A Nonstandard DC odpor (DCR) -
Aktuálne hodnotenie 33A Aktuálny - Sýtosť 72A