FP1108L1-R330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FP1108L1-R330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu IND FLAT PAC POWER 330NH 2 PADS
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
450 pcs
  • správa
Špecifikácie FP1108L1-R330-R
Číslo dielu FP1108L1-R330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis IND FLAT PAC POWER 330NH 2 PADS Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 93378 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm)
tienenie Unshielded séria FP1108
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330nH
Výška - sedenie (Max) 0.327" (8.30mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Vlastnosti - Detailný popis 330nH Unshielded Inductor Nonstandard