FP1007R3-R27-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R3-R27-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FP1007R3-R27-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 270NH 61A 0.29 MOHM
listoch: FP1007R3-R27-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
650 pcs
  • správa
Špecifikácie FP1007R3-R27-R
Číslo dielu FP1007R3-R27-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 270NH 61A 0.29 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56619 pcs Dátový hárok FP1007R3-R27-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
tienenie Unshielded séria FLAT-PAC, FP1007
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 270nH
Výška - sedenie (Max) 0.295" (7.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 0.29 mOhm
Aktuálne hodnotenie 61A Aktuálny - Sýtosť 40A