FP1005R3-R08-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R3-R08-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FP1005R3-R08-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 85NH 45A 0.55 MOHM SMD
listoch: FP1005R3-R08-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
950 pcs
  • správa
Špecifikácie FP1005R3-R08-R
Číslo dielu FP1005R3-R08-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 85NH 45A 0.55 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71709 pcs Dátový hárok FP1005R3-R08-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria FLAT-PAC, FP1005
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1575-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 85nH Výška - sedenie (Max) 0.195" (4.95mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 85nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.55 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 0.55 mOhm Aktuálne hodnotenie 45A
Aktuálny - Sýtosť 90A