FNQ-R-3-2/10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FNQ-R-3-2/10 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FNQ-R-3-2/10
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC 5AG
listoch: FNQ-R-3-2/10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie FNQ-R-3-2/10
Číslo dielu FNQ-R-3-2/10 Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC 5AG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2607 pcs Dátový hárok FNQ-R-3-2/10.pdf
Napájacie napätie - AC 600V Veľkosť / rozmer 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
séria Limitron™ FNQ-R Doba odozvy Slow
obal Bulk Balík / puzdro 5AG, 10mm x 38.1mm
Ostatné mená FNQ-R-3-2-10 Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 3.2A Trieda CC
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 200kA schválenie CE, CSA, UL
aplikácia Electrical, Industrial
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FNQ-R-3/4
FNQ-R-3/4
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 750MA 600VAC 5AG
Skladom: 3565 pcs
Stiahnuť ▼: FNQ-R-3/4.pdf
RFQ
FNQ-R-2-8/10
FNQ-R-2-8/10
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 2.8A 600VAC 5AG
Skladom: 2186 pcs
Stiahnuť ▼: FNQ-R-2-8/10.pdf
RFQ
FNQ-R-3-2/10-R1
FNQ-R-3-2/10-R1
popis: FUSE CARTRIDGE 3.2A 600VAC
Stiahnuť ▼: FNQ-R-3-2/10-R1.pdf
FNQ-R-25
FNQ-R-25
popis: FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-25.pdf
FNQ-R-3/4-R1
FNQ-R-3/4-R1
Stiahnuť ▼: FNQ-R-3/4-R1.pdf
FNQ-R-3/10
FNQ-R-3/10
popis: FUSE CARTRIDGE 300MA 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-3/10.pdf
FNQ-R-3
FNQ-R-3
popis: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-3.pdf
FNQ-R-20
FNQ-R-20
popis: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Stiahnuť ▼: FNQ-R-20.pdf
FNQ-R-30
FNQ-R-30
popis: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-30.pdf
FNQ-R-3-1/2
FNQ-R-3-1/2
popis: FUSE CARTRIDGE 3.5A 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-3-1/2.pdf
FNQ-R-2-R1
FNQ-R-2-R1
popis: FUSE CARTRIDGE 2A 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-2-R1.pdf
FNQ-R-4
FNQ-R-4
popis: FUSE CARTRIDGE 4A 600VAC 5AG
Stiahnuť ▼: FNQ-R-4.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety