DRQ127-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ127-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRQ127-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 2.027UH SMD
listoch: DRQ127-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie DRQ127-2R2-R
Číslo dielu DRQ127-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 2.027UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87171 pcs Dátový hárok DRQ127-2R2-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRQ
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 513-1307-2
DRQ127-2R2
DRQ127-2R2-ND
DRQ127-2R2-R-ND
DRQ127-2R2R
DRQ1272R2R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnosť - pripojená v rade 8.108µH Indukčnosť - zapojená paralelne 2.027µH
výška 0.315" (8.00mm) Detailný popis Shielded 2 Coil Inductor Array 8.108µH Inductance - Connected in Series 2.027µH Inductance - Connected in Parallel 3.73 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 12.5A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - Séria 16.1 mOhm Odpor DC (DCR) - paralelný 3.73 mOhm
Súčasná sýtosť - séria 12.7A Súčasná sýtosť - paralelná 25.5A
Aktuálne hodnotenie - séria 6.23A Aktuálne hodnotenie - paralelné 12.5A