DRQ125-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRQ125-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 2.208UH SMD
listoch: DRQ125-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie DRQ125-2R2-R
Číslo dielu DRQ125-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 2.208UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66338 pcs Dátový hárok DRQ125-2R2-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRQ
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 513-1284-2
DRQ125-2R2
DRQ125-2R2-ND
DRQ125-2R2-R-ND
DRQ125-2R2R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnosť - pripojená v rade 8.832µH Indukčnosť - zapojená paralelne 2.208µH
výška 0.236" (6.00mm) Detailný popis Shielded 2 Coil Inductor Array 8.832µH Inductance - Connected in Series 2.208µH Inductance - Connected in Parallel 4.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 10.9A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - Séria 18.2 mOhm Odpor DC (DCR) - paralelný 4.5 mOhm
Súčasná sýtosť - séria 7.5A Súčasná sýtosť - paralelná 15A
Aktuálne hodnotenie - séria 5.46A Aktuálne hodnotenie - paralelné 10.9A