DRA73-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-220-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA73-220-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 1.42A 141 MOHM
listoch: DRA73-220-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1350 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA73-220-R
Číslo dielu DRA73-220-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 22UH 1.42A 141 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73986 pcs Dátový hárok DRA73-220-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3609-2
DRA73-220-R-ND
DRA73220R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.55mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.42A 141 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 141 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.42A
Aktuálny - Sýtosť 1.64A