DRA125-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA125-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 10.61A 4.8 MOHM
listoch: DRA125-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA125-2R2-R
Číslo dielu DRA125-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 10.61A 4.8 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71023 pcs Dátový hárok DRA125-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3573-2
DRA125-2R2-R-ND
DRA1252R2R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 10.61A 4.8 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 4.8 mOhm Aktuálne hodnotenie 10.61A
Aktuálny - Sýtosť 15.09A