DR74-R33-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR74-R33-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR74-R33-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 330NH 6.26A 7.4 MOHM
listoch: DR74-R33-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1100 pcs
3300 pcs
  • správa
Špecifikácie DR74-R33-R
Číslo dielu DR74-R33-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 330NH 6.26A 7.4 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75997 pcs Dátový hárok DR74-R33-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4071-2
DR74-R33
DR74-R33-ND
DR74-R33-R-ND
DR74R33R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 330nH Výška - sedenie (Max) 0.171" (4.35mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 330nH Shielded Wirewound Inductor 6.26A 7.4 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 7.4 mOhm Aktuálne hodnotenie 6.26A
Aktuálny - Sýtosť 18.4A