DR73-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-6R8-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR73-6R8-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 2.55A 43.5 MOHM
listoch: DR73-6R8-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1350 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie DR73-6R8-R
Číslo dielu DR73-6R8-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6.8UH 2.55A 43.5 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132836 pcs Dátový hárok DR73-6R8-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1134-2
DR73-6R8
DR73-6R8-ND
DR736R8R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.55mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.55A 43.5 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 43.5 mOhm Aktuálne hodnotenie 2.55A
Aktuálny - Sýtosť 3.12A