DR73-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-1R0-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR73-1R0-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1UH 5.28A 10.2 MOHM
listoch: DR73-1R0-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1350 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie DR73-1R0-R
Číslo dielu DR73-1R0-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1UH 5.28A 10.2 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 160395 pcs Dátový hárok DR73-1R0-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1130-2
DR73-1R0
DR73-1R0-ND
DR731R0R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.140" (3.55mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1µH Shielded Wirewound Inductor 5.28A 10.2 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 10.2 mOhm Aktuálne hodnotenie 5.28A
Aktuálny - Sýtosť 7.97A