DR125-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-220-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR125-220-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 3.7A 39.6 MOHM
listoch: DR125-220-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie DR125-220-R
Číslo dielu DR125-220-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 22UH 3.7A 39.6 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83459 pcs Dátový hárok DR125-220-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DR
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1127-2
DR125-220
DR125-220-ND
DR125220R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 39.6 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 39.6 mOhm Aktuálne hodnotenie 3.7A
Aktuálny - Sýtosť 4.71A