DR124-270-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR124-270-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 27UH 2.8A 80 MOHM SMD
listoch: DR124-270-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie DR124-270-R
Číslo dielu DR124-270-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 27UH 2.8A 80 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73751 pcs Dátový hárok DR124-270-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DR124
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 27µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 27µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 80 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 80 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.8A Aktuálny - Sýtosť 3.44A