DR1050-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1050-8R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR1050-8R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 5.24A 19 MOHM
listoch: DR1050-8R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DR1050-8R2-R
Číslo dielu DR1050-8R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.2UH 5.24A 19 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75124 pcs Dátový hárok DR1050-8R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
tienenie Shielded séria DR1050
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1414-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 5.24A 19 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 19 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5.24A
Aktuálny - Sýtosť 5A