CTX32T-R47-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX32T-R47-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM
listoch: CTX32T-R47-R.pdf
  • správa
Špecifikácie CTX32T-R47-R
Číslo dielu CTX32T-R47-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4478 pcs Dátový hárok CTX32T-R47-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CTX32T-R47
CTX32T-R47-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 470nH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz
Detailný popis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 500 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 450mA Aktuálny - Sýtosť -