CTX32T-560-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX32T-560-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 56UH 55MA 8 OHM SMD
listoch: CTX32T-560-R.pdf
  • správa
Špecifikácie CTX32T-560-R
Číslo dielu CTX32T-560-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 56UH 55MA 8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4033 pcs Dátový hárok CTX32T-560-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CTX32T-560
CTX32T-560-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz indukčnosť 56µH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 13MHz
Detailný popis 56µH Unshielded Wirewound Inductor 55mA 8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 8 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 55mA Aktuálny - Sýtosť -