CTX32T-180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX32T-180-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 18UH 120MA 3.3 OHM SMD
listoch: CTX32T-180-R.pdf
  • správa
Špecifikácie CTX32T-180-R
Číslo dielu CTX32T-180-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 18UH 120MA 3.3 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5780 pcs Dátový hárok CTX32T-180-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CTX32T-180
CTX32T-180-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz indukčnosť 18µH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 27MHz
Detailný popis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 3.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 3.3 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 120mA Aktuálny - Sýtosť -