CTX32CT-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX32CT-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 500MA 280 MOHM
listoch: CTX32CT-3R3-R.pdf
  • správa
Špecifikácie CTX32CT-3R3-R
Číslo dielu CTX32CT-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 500MA 280 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5740 pcs Dátový hárok CTX32CT-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria 1210
hodnotenie - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CTX32CT-3R3
CTX32CT-3R3-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 54MHz
Detailný popis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 280 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 500mA Aktuálny - Sýtosť -