CTX300-2A-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX300-2A-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX300-2A-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 303.7UH SMD
listoch: CTX300-2A-R.pdf
  • správa
Špecifikácie CTX300-2A-R
Číslo dielu CTX300-2A-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 303.7UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5342 pcs Dátový hárok CTX300-2A-R.pdf
tolerancia ±25% Veľkosť / rozmer 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm)
tienenie Unshielded séria OCTA-PAC® PLUS
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená CTX300-2A
CTX300-2A-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukčnosť - pripojená v rade 1.215mH
Indukčnosť - zapojená paralelne 303.7µH výška 0.235" (5.97mm)
Detailný popis Unshielded 2 Coil Inductor Array 1.215mH Inductance - Connected in Series 303.7µH Inductance - Connected in Parallel 1.174 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 580mA Nonstandard Odpor DC (DCR) - Séria 4.697 Ohm Max
Odpor DC (DCR) - paralelný 1.174 Ohm Max Súčasná sýtosť - séria 300mA
Súčasná sýtosť - paralelná 600mA Aktuálne hodnotenie - séria 290mA
Aktuálne hodnotenie - paralelné 580mA