CTX25-4A-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX25-4A-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX25-4A-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 25.14UH SMD
listoch: CTX25-4A-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX25-4A-R
Číslo dielu CTX25-4A-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 25.14UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 32676 pcs Dátový hárok CTX25-4A-R.pdf
tolerancia ±25% Veľkosť / rozmer 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
tienenie Unshielded séria OCTA-PAC® PLUS
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 513-1810-2
CTX25-4A
CTX25-4A-ND
CTX25-4A-R-ND
CTX254AR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnosť - pripojená v rade 100.51µH Indukčnosť - zapojená paralelne 25.14µH
výška 0.250" (6.35mm) Detailný popis Unshielded 2 Coil Inductor Array 100.51µH Inductance - Connected in Series 25.14µH Inductance - Connected in Parallel 48 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.02A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - Séria 193 mOhm Max Odpor DC (DCR) - paralelný 48 mOhm Max
Súčasná sýtosť - séria 1.32A Súčasná sýtosť - paralelná 2.65A
Aktuálne hodnotenie - séria 1.51A Aktuálne hodnotenie - paralelné 3.02A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CTX25-4-R
CTX25-4-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 25.92UH SMD
Skladom: 31906 pcs
Stiahnuť ▼: CTX25-4-R.pdf
RFQ
CTX250-1-52M-R
CTX250-1-52M-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 250UH 1.9A 221 MOHM TH
Skladom: 24034 pcs
Stiahnuť ▼: CTX250-1-52M-R.pdf
RFQ
CTX25-4
CTX25-4