CTX20-5-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX20-5-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH
listoch: CTX20-5-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
78 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX20-5-52LP-R
Číslo dielu CTX20-5-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27045 pcs Dátový hárok CTX20-5-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.965" Dia (24.50mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 20µH
Výška - sedenie (Max) 0.654" (16.60mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 20µH Unshielded Toroidal Inductor 7.8A 26 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 26 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 7.8A Aktuálny - Sýtosť 9.3A