CTX100-1-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX100-1-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX100-1-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 2.5A 106 MOHM TH
listoch: CTX100-1-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX100-1-52LP-R
Číslo dielu CTX100-1-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 100UH 2.5A 106 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56290 pcs Dátový hárok CTX100-1-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.610" Dia (15.50mm)
tienenie Unshielded séria CTX
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 283-3913
CTX100-1-52LP
CTX100-1-52LP-ND
CTX100-1-52LP-R-ND
CTX100152LPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.488" (12.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 2.5A 106 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 106 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.5A
Aktuálny - Sýtosť 2.4A