CPLE-5-50TR-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: CPLE-5-50TR-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
listoch: CPLE-5-50TR-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie CPLE-5-50TR-R
Číslo dielu CPLE-5-50TR-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35024 pcs Dátový hárok CPLE-5-50TR-R.pdf
typ - tolerancia ±20%
Veľkosť / rozmer 1.772" L x 0.335" W (45.00mm x 8.50mm) tienenie Unshielded
séria CPL hodnotenie -
Q @ Freq - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 50nH Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 50nH Unshielded Inductor 40A 0.6 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 0.6 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 40A