BK/MDA-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-30-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/MDA-30-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
listoch: BK/MDA-30-R.pdf
  • správa
Špecifikácie BK/MDA-30-R
Číslo dielu BK/MDA-30-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93015 pcs Dátový hárok BK/MDA-30-R.pdf
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) séria MDA
Doba odozvy Slow obal Bulk
Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatné mená 283-2728
BK-MDA-30-R
BK/MDA-30R
BK/MDA30R
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Tavenie I2t 1096.7
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.00243 Ohms
Aktuálne hodnotenie 30A farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 1.5kA AC, 10kA DC schválenie CE, CSA, UL
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BK/MDA-3-R
BK/MDA-3-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERAMIC 3A 250VAC 3AB 3AG
Skladom: 92848 pcs
Stiahnuť ▼: BK/MDA-3-R.pdf
RFQ
BK/MDA-3RX
BK/MDA-3RX
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
Skladom: 24892 pcs
Stiahnuť ▼: BK/MDA-3RX.pdf
RFQ
BK/MDA-4
BK/MDA-4
popis: FUSE CERAMIC 4A 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: BK/MDA-4.pdf
BK/MDA-4/10
BK/MDA-4/10
popis: FUSE CERM 400MA 250VAC 3AB 3AG
Stiahnuť ▼: BK/MDA-4/10.pdf
BK/MDA-4-R
BK/MDA-4-R