BK/MDA-20-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDA-20-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/MDA-20-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
listoch: BK/MDA-20-R.pdf
  • správa
Špecifikácie BK/MDA-20-R
Číslo dielu BK/MDA-20-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75704 pcs Dátový hárok BK/MDA-20-R.pdf
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) séria MDA
Doba odozvy Slow obal Bulk
Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatné mená 283-2726
BK-MDA-20-R
BK/MDA-20R
BK/MDA20R
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Tavenie I2t 483.45
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.004 Ohms
Aktuálne hodnotenie 20A farba -