BK/GMA-63-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GMA-63-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/GMA-63-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
listoch: BK/GMA-63-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie BK/GMA-63-R
Číslo dielu BK/GMA-63-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79658 pcs Dátový hárok BK/GMA-63-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria GMA Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro 5mm x 20mm
Ostatné mená 283-3031
BK-GMA-63-R
BK/GMA-63-R-ND
BK/GMA63R
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 0.00024 Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Glass
DC Odolnosť proti chladeniu 15.75 Ohms Aktuálne hodnotenie 63mA
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 35A
schválenie CSA, PSE, UL
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BK/GMA-6A
BK/GMA-6A
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE GLASS 6A 125VAC 5X20MM
Skladom: 5929 pcs
Stiahnuť ▼: BK/GMA-6A.pdf
RFQ
BK/GMA-5A
BK/GMA-5A
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE GLASS 5A 125VAC 5X20MM
Skladom: 5191 pcs
Stiahnuť ▼: BK/GMA-5A.pdf
RFQ
BK/GMA-63MA
BK/GMA-63MA
popis: FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Stiahnuť ▼: BK/GMA-63MA.pdf
BK/GMA-600-R
BK/GMA-600-R
popis: FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
Stiahnuť ▼: BK/GMA-600-R.pdf
BK/GMA-6-R
BK/GMA-6-R