BK/C520-3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/C520-3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/C520-3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG
listoch: BK/C520-3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie BK/C520-3-R
Číslo dielu BK/C520-3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 216073 pcs Dátový hárok BK/C520-3-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.570" L (5.20mm x 14.48mm)
séria C520 Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro 2AG, 5mm x 15mm
Ostatné mená 283-3175
BK-C520-3-R
BK/C520-3-R-ND
BK/C5203R
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 6.1 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Glass
DC Odolnosť proti chladeniu 0.038 Ohms Aktuálne hodnotenie 3A
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 100A