BK/ABC-30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/ABC-30-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/ABC-30-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
listoch: BK/ABC-30-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie BK/ABC-30-R
Číslo dielu BK/ABC-30-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 92693 pcs Dátový hárok BK/ABC-30-R.pdf
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) séria ABC
Doba odozvy Fast obal Bulk
Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatné mená 283-2614
BK-ABC-30-R
BK/ABC-30R
BK/ABC30R
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Tavenie I2t 1429
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.002225 Ohms
Aktuálne hodnotenie 30A farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 200A AC, 400A DC schválenie CSA, UL
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BK/ABC-3-R
BK/ABC-3-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERM 3A 250VAC 125VDC 3AB
Skladom: 155530 pcs
Stiahnuť ▼: BK/ABC-3-R.pdf
RFQ
BK/ABC-3/4-R
BK/ABC-3/4-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
Skladom: 95651 pcs
Stiahnuť ▼: BK/ABC-3/4-R.pdf
RFQ
BK/ABC-3/4
BK/ABC-3/4
Stiahnuť ▼: BK/ABC-3/4.pdf
BK/ABC-5
BK/ABC-5
popis: FUSE CERM 5A 250VAC 125VDC 3AB
Stiahnuť ▼: BK/ABC-5.pdf
BK/ABC-3XO
BK/ABC-3XO
Stiahnuť ▼:
BK/ABC-4RX
BK/ABC-4RX
popis: FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB
Stiahnuť ▼: BK/ABC-4RX.pdf
BK/ABC-4-R
BK/ABC-4-R
Stiahnuť ▼: BK/ABC-4-R.pdf
BK/ABC-25YX
BK/ABC-25YX
popis: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Stiahnuť ▼:
BK/ABC-3
BK/ABC-3
Stiahnuť ▼: BK/ABC-3.pdf
BK/ABC-4
BK/ABC-4
Stiahnuť ▼: BK/ABC-4.pdf
BK/ABC-30
BK/ABC-30
popis: FUSE CERM 30A 250VAC/125VDC 3AB
Stiahnuť ▼: BK/ABC-30.pdf
BK/ABC-5-R
BK/ABC-5-R
Stiahnuť ▼: BK/ABC-5-R.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety