BK/ABC-15DD-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BK/ABC-15DD-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu BUSS SMALL DIMENSION FUSE
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie BK/ABC-15DD-R
Číslo dielu BK/ABC-15DD-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis BUSS SMALL DIMENSION FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 19813 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 125V Napájacie napätie - AC 250V
Veľkosť / rozmer 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) séria ABC
Doba odozvy Fast obal -
Balík / puzdro 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ostatné mená BK-ABC-15DD-R
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 200.2 Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 0.00553 Ohms
Aktuálne hodnotenie 15A farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 750A AC, 10kA DC schválenie CSA, UL
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
BK/ABC-12NR
BK/ABC-12NR
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
Skladom: 24327 pcs
Stiahnuť ▼: BK/ABC-12NR.pdf
RFQ
BK/ABC-1BX
BK/ABC-1BX
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB