B0830-2R5475-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
B0830-2R5475-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B0830-2R5475-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H
listoch: B0830-2R5475-R.pdf
  • správa
Špecifikácie B0830-2R5475-R
Číslo dielu B0830-2R5475-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis CAP 4.7F -20% +80% 2.5V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4210 pcs Dátový hárok B0830-2R5475-R.pdf
Napätie - hodnotené 2.5V tolerancia -20%, +80%
ukončenie PC Pins Veľkosť / rozmer 0.335" Dia (8.50mm)
séria PowerStor B obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 283-2778
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.220" (31.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 150 mOhm @ 1kHz
Detailný popis 4.7F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 150 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C kapacitné 4.7F