1025HC50-RTR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
1025HC50-RTR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1025HC50-RTR
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD
listoch: 1025HC50-RTR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 1025HC50-RTR
Číslo dielu 1025HC50-RTR Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE BOARD MOUNT 50A 60VAC 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52571 pcs Dátový hárok 1025HC50-RTR.pdf
Napájacie napätie - AC 60V Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.488" L (4.50mm x 12.40mm)
séria 1025HC Doba odozvy Fast
obal Original-Reel® Balík / puzdro 2-SMD, Square End Block
Ostatné mená 283-4682-6 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 600 Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
DC Odolnosť proti chladeniu 0.0011 Ohms Aktuálne hodnotenie 50A
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 600A