SDR1030-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1030-331K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDR1030-331K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 330UH 380MA 1.7 OHM
listoch: SDR1030-331K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SDR1030-331K
Číslo dielu SDR1030-331K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 330UH 380MA 1.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 176354 pcs Dátový hárok SDR1030-331K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
tienenie Unshielded séria SDR1030
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.130" (3.30mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 5.1MHz
Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 1.7 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.7 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 380mA Aktuálny - Sýtosť 400mA