PVC6H503C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVC6H503C01B00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PVC6H503C01B00
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
listoch: PVC6H503C01B00.pdf
  • správa
Špecifikácie PVC6H503C01B00
Číslo dielu PVC6H503C01B00 Výrobca Bourns, Inc.
popis TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5215 pcs Dátový hárok PVC6H503C01B00.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia PC Pins
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
séria PVC6 Odporový materiál Ceramic
odpor 50 kOhms Výkon (watty) 0.5W, 1/2W
obal Bulk Ostatné mená 490-2804
Počet otočení 1 Typ montáže Through Hole
Detailný popis 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment Typ nastavenia Side Adjustment