PM1812-R18K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1812-R18K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM1812-R18K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 180NH 700MA 240 MOHM
listoch: PM1812-R18K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PM1812-R18K
Číslo dielu PM1812-R18K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 180NH 700MA 240 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5380 pcs Dátový hárok PM1812-R18K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria PM1812
hodnotenie - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1812 (4532 Metric)
Ostatné mená M6035DKR Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 180nH
Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz
Detailný popis 180nH Unshielded Inductor 700mA 240 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC odpor (DCR) 240 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 700mA Aktuálny - Sýtosť -