PM1210-R033J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R033J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM1210-R033J
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 33NH 450MA 240 MOHM
listoch: PM1210-R033J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PM1210-R033J
Číslo dielu PM1210-R033J Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 33NH 450MA 240 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5499 pcs Dátový hárok PM1210-R033J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria PM1210
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 100MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená M6087TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100MHz indukčnosť 33nH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 1.4GHz
Detailný popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 240 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 450mA Aktuálny - Sýtosť -