PM1008-R47K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R47K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM1008-R47K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 470NH 470MA 1.19 OHM
listoch: PM1008-R47K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie PM1008-R47K
Číslo dielu PM1008-R47K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 470NH 470MA 1.19 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5502 pcs Dátový hárok PM1008-R47K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1008 (2520 Metric) Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
tienenie Unshielded séria PM1008
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 100MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1008 (2520 Metric)
Ostatné mená M1196TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ceramic Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 470nH
Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 450MHz
Detailný popis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 1.19 Ohm 1008 (2520 Metric) DC odpor (DCR) 1.19 Ohm
Aktuálne hodnotenie 470mA Aktuálny - Sýtosť -