MF-RX135-2
Bourns Inc.Bourns Inc.
MF-RX135-2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-RX135-2
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FUSE PTC RESETTABLE
listoch: MF-RX135-2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MF-RX135-2
Číslo dielu MF-RX135-2 Výrobca Bourns Inc.
popis FUSE PTC RESETTABLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 219185 pcs Dátový hárok MF-RX135-2.pdf
typ Polymeric Čas do výletu 2.7A
Veľkosť pozemnej plochy 0.201" (5.10mm) Veľkosť / rozmer 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm)
séria Multifuse®, MF-RX Stav RoHS Digi-Reel®
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 120 mOhm Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 9.6s
Odpor - 25 ° C (Typ) 300 mOhm hodnotenie -
Výkon (watty) - polarizácia Radial, Disc
Ostatné mená MF-RX135-2DKR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Výrobné číslo výrobcu MF-RX135-2
Lead štýl - Výška - sedenie (Max) 0.718" (18.26mm)
Rozšírený popis PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc popis FUSE PTC RESETTABLE
Aktuálny - výlet (It) 1.35A Aktuálny - Max 60V
Prúd - Hold (Ih) (Max) 40A schválenie cURus, TUV