MF-RHT200/32-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-RHT200/32-0
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu 2.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT
listoch: MF-RHT200/32-0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MF-RHT200/32-0
Číslo dielu MF-RHT200/32-0 Výrobca Bourns, Inc.
popis 2.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162238 pcs Dátový hárok MF-RHT200/32-0.pdf
Napätie - Max 32V typ Polymeric
Čas do výletu 3s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.370" Dia x 0.118" T (9.40mm x 3.00mm) séria Multifuse®, MF-RHT
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 110 mOhms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 45 mOhms
hodnotenie AEC-Q200 Balík / puzdro Radial, Disc
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 32V 2A Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 3.8A Aktuálny - Max 50A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 2A schválenie -