MF-R300-AP-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-R300-AP-99
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
listoch: MF-R300-AP-99.pdf
  • správa
Špecifikácie MF-R300-AP-99
Číslo dielu MF-R300-AP-99 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5885 pcs Dátový hárok MF-R300-AP-99.pdf
Napätie - Max 30V typ Polymeric
Čas do výletu 10.8s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.472" L x 0.118" W (12.00mm x 3.00mm) séria Multifuse®, MF-R
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 80 mOhms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 20 mOhms
hodnotenie - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.720" (18.30mm) Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Aktuálny - výlet (It) 6A Aktuálny - Max 40A
Prúd - Hold (Ih) (Max) 3A schválenie cURus, TUV