MF-R055/90-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R055/90-AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-R055/90-AP
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL
listoch: MF-R055/90-AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MF-R055/90-AP
Číslo dielu MF-R055/90-AP Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 137909 pcs Dátový hárok MF-R055/90-AP.pdf
Napätie - Max 90V typ Polymeric
Čas do výletu 60s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.429" Dia x 0.142" T (10.90mm x 3.60mm) séria Multifuse®, MF-R/90
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 2 Ohms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 450 mOhms
hodnotenie - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.657" (16.70mm)
Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 1.1A
Aktuálny - Max 10A Prúd - Hold (Ih) (Max) 550mA