MF-R040-0-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R040-0-99 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-R040-0-99
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
listoch: MF-R040-0-99.pdf
  • správa
Špecifikácie MF-R040-0-99
Číslo dielu MF-R040-0-99 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5689 pcs Dátový hárok MF-R040-0-99.pdf
Napätie - Max 60V typ Polymeric
Čas do výletu 3.8s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) séria Multifuse®, MF-R
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 1.29 Ohms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 520 mOhms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená MFR040099
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.201" (5.10mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.539" (13.70mm)
Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 800mA
Aktuálny - Max 40A Prúd - Hold (Ih) (Max) 400mA