MF-R016/600-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MF-R016/600-2
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu PTC RESET FUSE 250V 160MA RADIAL
listoch: MF-R016/600-2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie MF-R016/600-2
Číslo dielu MF-R016/600-2 Výrobca Bourns, Inc.
popis PTC RESET FUSE 250V 160MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 103451 pcs Dátový hárok MF-R016/600-2.pdf
Napätie - Max 250V (600V Int) typ Polymeric
Čas do výletu 7s Hrúbka (Max) -
Veľkosť / rozmer 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) séria Multifuse®, MF-R/600
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 18 Ohms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 4 Ohms
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.496" (12.60mm)
Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc Aktuálny - výlet (It) 320mA
Aktuálny - Max 3A Prúd - Hold (Ih) (Max) 160mA