CW252016-R18G
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW252016-R18G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CW252016-R18G
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 180NH 500MA 770 MOHM
listoch: CW252016-R18G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie CW252016-R18G
Číslo dielu CW252016-R18G Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 180NH 500MA 770 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 359007 pcs Dátový hárok CW252016-R18G.pdf
typ Wirewound tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení 1008 (2520 Metric) Veľkosť / rozmer 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
tienenie Unshielded séria CW252016
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 100MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1008 (2520 Metric)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ceramic
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 180nH
Výška - sedenie (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 750MHz
Detailný popis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 770 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC odpor (DCR) 770 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 500mA Aktuálny - Sýtosť -