CS160808-R47K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CS160808-R47K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS160808-R47K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 470NH 150MA 700 MOHM
listoch: CS160808-R47K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CS160808-R47K
Číslo dielu CS160808-R47K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 470NH 150MA 700 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1250327 pcs Dátový hárok CS160808-R47K.pdf
typ Multilayer tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 0603 (1608 Metric) Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
tienenie Shielded séria CS160808
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 25MHz
obal Original-Reel® Balík / puzdro 0603 (1608 Metric)
Ostatné mená CS160808-R47KDKR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) 0.037" (0.95mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 105MHz Detailný popis 470nH Shielded Multilayer Inductor 150mA 700 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC odpor (DCR) 700 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 150mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CS160808-R56K
CS160808-R56K
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: FIXED IND 560NH 150MA 900 MOHM
Skladom: 2026517 pcs
Stiahnuť ▼: CS160808-R56K.pdf
RFQ
CS160808-R22K
CS160808-R22K
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: FIXED IND 220NH 200MA 400 MOHM