CRM2010AFX-R100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2010AFX-R100ELF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CRM2010AFX-R100ELF
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 1% 1W 2010
listoch: CRM2010AFX-R100ELF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie CRM2010AFX-R100ELF
Číslo dielu CRM2010AFX-R100ELF Výrobca Bourns, Inc.
popis RES 0.1 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 286314 pcs Dátový hárok CRM2010AFX-R100ELF.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria CRM-A odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená CRM2010AFX-R100ELFTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm)
Vlastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film zloženie Thick Film